Autoshop Sentera

Autobaterie-Autodoplňky-Autosklo-Pneuservis , SENTERA s.r.o tel 603 576 514, 724 338 403

TPMS ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK 4KS UNI-SENZOR 433 Mhz a Programovací přístroj TPMS CUB Sensor AID

TPMS ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK 4KS UNI-SENZOR 433 Mhz a Programovací přístroj TPMS CUB Sensor AID

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

AKCE

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK 4KS UNI-SENZOR 433 Mhz a Programovací přístroj TPMS CUB Sensor AID

  • Cena: 7229 Kč
  • Cena: 8747 Kč s DPH
  • Před slevou: 10878 Kč
  • Sleva: 2131 Kč

Import kód: 601118

Dostupnost: Do 24 hodin
Doručíme dne: 20. 11. 2018

Výrobce: CUB

Zvýhodněný balíček obsahuje Programovací přístroj TPMS CUB AID + 4ks CUB UNI senzor. Ušetříte tak 9100 Kč / 340 EUR. Programovací přístroj CUB je univerzální a multifunkční zařízení určené pro diagnostiku, párování, programování a klonování senzorů evropských i amerických vozů. Disponuje nejširší a pravidelně aktualizovanou databázi vozů, která je doživotně ZDARMA. Díky možnosti vytváření tzv. klonů (duplikátů) jde o nejjednodušší možnost párování senzorů s vozem. Jednoduché a intuitivní ovládání je zárukou rychlé a efektivní práce mechaniků.

 

TPMS diagnostika CUB.


Jedná se o univerzální, multifunkční přístroj určený pro diagnostiku, komunikaci s vozem a programování nových senzorů evropských i amerických značek vozů.
Disponuje nejširší a nejaktuálnější databází vozů, která je navíc doživotně ZDARMA, což je velká výhoda oproti jiným výrobcům. Databáze vozů se aktualizuje několikrát ročně, cca každé 2 měsíce.
S TPMS diagnostikou CUB můžete vytvářet klony (duplikáty) originálních ventilů, vytvářet nové senzory s novým ID, číst informace ze senzoru a další.
Díky možnosti vytváření takzvaných klonů (duplikátů) jde o nejjednodušší možnost párování senzorů s vozem – bez nutnosti načítání ID senzorů do řídící jednotky vozu. Jednoduché, intuitivní ovládání je zárukou rychlé efektivní práce mechaniků.
Kompletní české menu + český tištěný návod.

Základní parametry :


Aktualizace softwaru/ databáze doživotně ZDARMA
Komunikace s PC přes USB port
Český i slovenský jazyk v nabídce
Dlouhá výdrž a životnost vnitřní baterie
Výdrž baterie přes 1 týden při více než 30 vozech denně
Jednoduchá práce díky výběru značky, modelu a roku výroby vozu
Možnost diagnostikovat a programovat EU i US vozy
Diagnostické nástroje – pro snadnou kontrolu funkčnosti stávajících senzorů
Programování a klonování nových senzorů
Možnost dokoupit OBDII kabel pro načítání do ECU (řídící jednotky) vozu
Možnost ukládání či tisknutí detailu senzorů na voze

Obsah balení:
TPMS sensor AID

4ks CUB Uni-Sensor 433 Mhz (EU) hliníkovýU

SB datový kabel

Nabíjecí adaptér 220V
CD s návodem a detailními informacemi
Imbusový klíč
Vše uloženo v odolném kufru
Volitelně: OBDII adaptér s propojovacím kabelem

Co je to vlastně TPMS?
Řidiči automobilů se stále častěji setkávají ve svých automobilech s novým systémem sledování (monitorování) tlaku v pneumatikách (Tyre Pressure Monitoring System). V každém kole je instalovaný TPMS elektronický ventilek – senzor. Ten komunikuje radiovými vlnami s řídící jednotkou v automobilu. Senzor TPMS měří a zasílá informace o tlaku, teplotě v pneu a stavu baterie senzoru, která zásobuje senzor. V případě problémů (poklesu tlaku v pneumatice) centrální jednotka v automobilu upozorní řidiče. Tento systém nejenom hlídá Vaši bezpečnost, ale má i příznivý vliv na spotřebu paliva a opotřebení pneumatik. Zatímco v USA jsou již všechna nově vyráběná vozidla tímto systémem vybavena, v Evropě je tento systém vybavení, známý pod anglosaským označením TPMS (Tyre Pressure Monitoring System).
Opatření ve prospěch bezpečnosti a životního prostředí.
Pokud se toto všeobecné zavedení systému kontroly tlaku zaměřuje nejprve na zlepšení bezpečnosti, zároveň snižuje i dopad na životní prostředí automobilového provozu. Četné studie ve skutečnosti ukázaly, že podhuštěné pneumatiky mají za následek přílišnou spotřebu paliva a předčasné opotřebení pneumatik. Stejně tak při svém každoročním průzkumu Bridgestone konstatoval, že dvě třetiny evropských automobilistů jezdilo s podhuštěnými pneumatikami. Výrobce spočítal, že tato situace způsobila zbytečnou spotřebu 2 miliard litrů paliva a emise 4,8 milionů tun CO2 navíc.

Jak funguje TPMS?
Provoz snímače tlaku je jednoduchý. Tlak vzduchu působí na piezo-krystalovou membránu prostřednictvím malého otvoru. Rozdíl tlaku je poté převeden na rozdíl napětí. Ten komunikuje radiovými vlnami s řídící jednotkou v automobilu o frekvenci 433 Mhz (v Evropě). Pozor, snímače jsou choulostivé. Při výměně pneumatik o nich nezapomeňte říci Vašemu servisu. Předejdete tak jejich poškození či ztrátě!

Nový komentář

* (Povinné)

Autobaterie Autodoplňky Autosklo Pneuservis

SENTERA s.r.o.

Provozovna:

Libušská 196
Praha 4, 142 00

Objednávky e-shop: 724338403

Servis: 603576514

GPS: N 50° 0.51425', E 14° 27.75763'

 

Novinky na e-shopu

TOPlist
 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info